[ATB] Aktualności

Kilotou znowu kupuje w Niemczech

Data publikacji:

Kiloutou przejęło niemiecką firmę M + S Arbeitsbühnen, która specjalizuje się w wynajmie sprzętu dostępowego, za nieujawnioną kwotę. M + S Arbeitsbühnen z siedzibą w Paderborn, w Nadrenii Północnej-Westfalii, zatrudnia 11 pracowników i dysponuje flotą ponad 110 platform do podnoszenia anten do 35 m oraz teleskopowych wózków widłowych.

Porozumienie to jeszcze bardziej wzmacnia obecność Kiloutou na rynku niemieckim po przejęciu Starlift w 2016 r., Butsch-Meier w maju 2018 r. I GL Verleih NRW w lipcu 2018 r. i stanowi część międzynarodowego planu rozwoju firmy obejmującego Polskę, Hiszpanię, Włochy i Niemcy.

Olivier Colleau, prezes zarządu Kiloutou Group, powiedział:

To przejęcie jest w pełni zgodne ze strategią rozwoju Kiloutou w Niemczech, której celem jest rozpowszechnienie naszej obecności w nowych obszarach o wysokim potencjale. Pokazuje również naszą zdolność do realizacji naszych planów rozwoju, dodając wysokiej jakości regionalnych interesariuszy z silną lokalną obecnością.

Frank Schniedermeier, dyrektor zarządzający M + S Arbeitsbühnen, powiedział o przejęciu:

Umożliwi to naszej firmie przyczynienie się do szybkiego rozwoju grupy dzięki naszej wiedzy o rynku o wysokim potencjale na wschodniej części Nadrenii Północnej-Westfalii . Osobiście wierzę w projekt rozwoju Kiloutou na rynku niemieckim i cieszę się, że mogę go wspierać, dołączając do grupy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.