[ATB] Aktualności

Kiloutou kupuje Sticar we Włoszech

Data publikacji:

Kiloutou nabył włoską firmę rentingową Sticar za nieujawnioną cenę.

Sticar wynajmuje około 850 podnośników i 475 wózków widłowych z dziewięciu lokalizacji w północnych Włoszech i zatrudnia 76 osób.

Umowa wzmacnia działalność Kiloutou we Włoszech po przejęciu Cofiloc w 2017 r. i Elevo w 2017 r. Obecnie ma 20 lokalizacji wynajmu i 220 pracowników we Włoszech, wynajmując łącznie 5000 maszyn.

Olivier Colleau, prezes wykonawczy Kiloutou, powiedział:

Przejęcie to jest w pełni zgodne z międzynarodową strategią rozwoju Kiloutou mającą na celu umocnienie naszej pozycji na rynkach o wysokim potencjale. Ponownie ilustruje to naszą zdolność do zrzeszania się w naszym projekcie rozwoju regionalnych graczy o bardzo wysokiej jakości. Krótkoterminowym celem Kiloutou jest integracja zespołów Sticar i dalszy rozwój na rynku włoskim poprzez wzrost organiczny, otwieranie magazynów i przejęcia strategicznych graczy. Serdecznie witam 76 członków zespołu Sticar w grupie Kiloutou. 

Paolo Stimamiglio, akcjonariusz i prezes Sticar, powiedział:

Nie możemy się doczekać przejęcia naszej firmy przez Kiloutou. Pozwoli to naszym dwóm firmom wejść w nową fazę rozwoju we Włoszech, łącząc siły i zespoły, jednocześnie oferując doskonały poziom usług, który jest znakiem rozpoznawczym naszych dwóch firm.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.