[ATB] Aktualności

Kiloutou z certyfikatem Top Employer

Data publikacji:

Firma Kiloutou już siódmy rok z rzędu otrzymała certyfikat Top Employer. Certyfikat ten przyznawany jest przez Instytut Top Employers z siedzibą w Amsterdamie. Uzyskują go najlepsi pracodawcy na świecie, stosujący wysokie standardy w zakresie warunków pracy.

W ciągu ostatnich 25 lat Instytut certyfikował 1600 firm i 119 krajów - wyróżnienie to zdobyło m.in. 90 firm pochodzących z Francji. Innymi certyfikowanymi pracodawcami we Francji są Bouygues Construction, Colas, John Deere SAS, Saint-Gobain i Suez. Z deklaracji firmy Kiloutou wynika, iż w 2020 r. planuje zatrudnienie 800 nowych pracowników, w tym 300 na stanowiskach handlowych, 300 mechaników i 200 w transporcie. Zapewni również 300 miejsc do zdobycia doświadczenia zawodowego i odbycia staży.

– W Kiloutou od prawie 40 lat kierujemy się zasadami zrównoważonej gospodarki, ochrony środowiska i szanowania ludzi. Te współzależne filary są podstawą naszej marki i jej przyszłości. 6000 pracowników zatrudnionych w naszej firmie to nie tylko symbole naszego zasięgu geograficznego, ale także siła napędowa, która zobowiązuje Kiloutou do procesu wzrostu. Certyfikat Top Employer, który ponownie uzyskaliśmy, utwierdza nas w przekonaniu, że nasze plany mają przyszłość – skomentował David Lamiaux, dyrektor ds. zasobów ludzkich w Kiloutou.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.