[ATB] Aktualności

KN PharmaChain: Kuehne + Nagel otwiera globalne centrum dystrybucji w Słowenii

Data publikacji:

Rozszerzenie globalnej sieci KN PharmaChain, zgodny z GxP i certyfikowany magazyn oraz

pierwsze centrum logistyczne poświęcone farmacji i opiece zdrowotnej na rynku słoweńskim.

Nowy obiekt, zlokalizowany strategicznie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Lublanie, będzie prowadzić dystrybucję gotowych produktów na całym świecie i będzie wykorzystywany do przechowywania i dystrybucji materiałów produkcyjnych dla przemysłu farmaceutycznego. Zbudowane jako przyjazne środowisku centrum dystrybucji spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada najnowocześniejszą technologię, aby zwiększyć obecne możliwości operacyjne. Obiekt zapewnia powierzchnię około 38 000 m2, pojemność około 65 000 miejsc paletowych do odbioru, magazynowania i dystrybucji produktów wrażliwych na temperaturę i obejmuje trzy komory chłodnicze do pracy w temperaturze od 15 do 25 ° C i od 2 do 8 ° C.

Nowy obiekt podkreśla ciągłe zaangażowanie firmy Kuehne + Nagel w rozszerzanie usług multimodalnych i kontrolowanych temperaturowo w zakresie spedycji i magazynowania na całym świecie. Dzięki globalnej sieci blisko 200 certyfikowanych operacji, 600 000 m2 dedykowanej powierzchni magazynowej i zespołowi specjalnie wyszkolonych operatorów, KN PharmaChain zaspokaja potrzeby klientów z branży farmaceutycznej i opieki zdrowotnej, aby uzyskać znormalizowaną, niezawodną i zgodną logistykę typu end-to-end.

Jednocześnie firma umacnia swoją obecność na rynku słoweńskim.

Gianfranco Sgro, Członek Zarządu Kuehne + Nagel International AG, odpowiedzialny za logistykę kontraktową: "Branża farmaceutyczna i zdrowotna jest jednym z najważniejszych czynników wzrostu dla Kuehne + Nagel. Dlatego strategiczne znaczenie ma dalsze wzmocnienie naszej zintegrowanej sieci KN PharmaChain. Najnowocześniejszy obiekt w Brniku jest kamieniem węgielnym w tej ambicji i umożliwia Kuehne + Nagel oferowanie unikalnych rozwiązań farmaceutycznych dla rozszerzonej bazy klientów. "

Źródło:K+N

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.