[ATB] Technika Kögel

Kögel - Bauma + zmiany

Data publikacji:

W czasie baumy, na stoisku firmy Kögel, zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z 3-osiową wywrotką wannową do transportu asfaltu a także z naczepą siodłową do przewozu materiałów budowlanych.

Wywrotka wyposażona jest w całkowicie izolowaną wannę do asfaltu o pojemności 24 m³. Materiał izolacyjny nadaje się do stosowania w temperaturach do 200°C. Maszyna posiada zintegrowany czteropunktowy system pomiarowy oraz wskaźnik temperatury z drukarką. Znajdujący się w pojeździe wyświetlacz pokazuje naprzemiennie stan poszczególnych punktów pomiarowych oraz średnią wartość temperatury.

Na stoisku znajdzie się też naczepa typu Multi, która nadaje się w szczególności do transportu materiałów budowlanych, takich jak maty stalowe, towar na paletach czy elementy betonowe. Skrzynia naczepy posiada ładowność 15 t a aluminiowe burty można łatwo demontować w zależności od zastosowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.