[ATB] Aktualności

Kolejny żuraw samojezdny w stajni

Data publikacji:

Kolejny żuraw samojezdny marki Grove trafił do warszawskiego przedsiębiorstwa „Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski”. Jest to model GMK4100L-1 dostarczony przez firmę Zeppelin Polska.

Żurawie samojezdne w tej firmie to maszyny o udźwigu od 30 do 220 t, które na co dzień realizują usługi dźwigowe w Warszawie i na terenie Mazowsza. Model GMK4100L-1, to najmocniejszy 4-osiowy żuraw marki Grove, o nominalnym udźwigu 100 t. Długość wysięgnika podstawowego żurawia to 60 m. Do znaków rozpoznawczych tego modelu należy zaliczyć: dużą mobilność, będącą zasługą unikalnego zawieszenia Megatrak, a także kompaktowe rozmiary, przez co GMK4100L-1 predestynowany jest do wykonywania zadań na terenach miejskich. – Model GMK4100L-1 spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem wydajności jak i niezawodności marki Grove. Mogliśmy się o tym przekonać pracując na żurawiach Grove, które już są w naszej flocie. Decyzja o zakupie żurawia Grove GMK 4100L podyktowana była przede wszystkim wysokimi wymaganiami, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Transakcja z firmą Zeppelin Polska przebiegła bardzo profesjonalnie. Żuraw został precyzyjnie skonfigurowany pod nasze potrzeby i dostarczony zgodnie z zamówieniem - mówi Kamil Szczurowski, przedstawiciel firmy „Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski”.

– Znajomość potrzeb rynku i wieloletnie doświadczenie klienta naturalnie naprowadziło na wybór produktu znajdującego się, w czołówce żurawi samojezdnych oferowanych na polskim rynku. Dla każdej firmy świadczącej usługi transportowe, jednym z najważniejszych aspektów przy podejmowaniu decyzji jest zapewnienie braku przestojów w pracy. Zeppelin Polska, dzięki wsparciu wykwalifikowanego serwisu i gwarancji szybkiego dostępu do oryginalnych części, dostarcza najwyższy poziom usługi posprzedażnej, zapewniając klientowi wsparcie przez cały okres użytkowania maszyny – przekonuje z kolei Marcin Mazurkiewicz, dyrektor sprzedaży Grove.

O firmie 

Firma „Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski” powstała w 1993 r. Od samego początku głównym obszarem działalności firmy są wyspecjalizowane usługi sprzętowa, które obejmują wynajem dźwigów i żurawi, transport HDS, wynajem podnośników koszowych oraz wynajem mobilnych żurawi wieżowych. Firma również realizuje wynajem kontenerów biurowych i magazynowych. Park maszynowy firmy stanowią dźwigi hydrauliczne o udźwigu do 220 t, mobilne żurawie wieżowe AT4 i AT5, podnośniki koszowe oraz transport HDS.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.