[ATB] Aktualności

Konbet - Firma i osobowość roku

Data publikacji:

Wśród firm, instytucji oraz innych podmiotów i osób wyróżnionych nagrodami magazynu Builder za rok 2017 znalazła się również poznańska spółka Konbet, czołowy polski producent systemów stropowych, do której trafiły aż dwa trofea. Innowacyjne przedsiębiorstwo otrzymało tytuł „Budowlana Firma Roku”, a oprócz tego jej prezes Artur Kisiołek został uznany za „Osobowość Branży 2017”.

Celem nagród magazynu Builder jest wyłanianie i promocja wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w tej branży. W tegorocznej, XV edycji „Builder Awards” nagrodzono łącznie ponad 100 podmiotów prawnych i osób fizycznych w 4 kategoriach:  Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Laury Buildera oraz Polski Herkules.

Nagrody do pary

Tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2017” potwierdził wiodącą pozycję firmy Konbet w segmencie systemów stropowych. Ze swoim ponad 20-letnim doświadczeniem i największą ofertą w Polsce, obejmującą m.in. wysokiej jakości sprężone płyty kanałowe, lekkie stropy panelowe, stropowe belki sprężone i kratownicowe, różnego rodzaju pustaki stropowe, ścienne, szalunkowe i kominowe oraz inne elementy, poznańskie przedsiębiorstwo jest niekwestionowanym liderem w branży.
Nie jest również dziełem przypadku miejsce Artura Kisiołka w gronie 41 nagrodzonych „Osobowości Roku 2017” - liderów biznesu decydujących o kierunkach rozwoju firm i mających realny wpływ na całą branżę budowlaną. Prezes zarządu firmy Konbet Poznań nie tylko propaguje nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów stropowych, lecz także wnikliwie przygląda się potrzebom inwestorów oraz stoi na straży jakości materiałów budowlanych, co ułatwia realizację obiektów oraz podnosi ich jakość. – To wyróżnienie to dla mnie zaszczyt, ale też spora motywacja do dalszego działania. Droga, którą podążamy jako firma, nie jest popularna, tym bardziej cieszy mnie, że nasze starania są dostrzegane przez branżowych ekspertów. Wierzymy, że polskie budownictwo może być innowacyjne, wysokiej jakości, prawdziwie dopasowane do potrzeb inwestorów. Mamy nadzieję, że tym przetartym przez nas szlakiem pójdą także inne firmy – mówi prezes Artur Kisiołek.

Dobre programy

Podczas styczniowej gali wręczania nagród zaprezentowano także interesujące programy magazynu Builder, podnoszące wiedzę i profesjonalizm oraz promujące najlepsze rozwiązania w budownictwie, takie jak społeczny program edukacyjny „Builder for the future”, dedykowany młodym architektom i inżynierom budownictwa, realizowany we współpracy z partnerami społecznymi i biznesowymi oraz wyższymi uczelniami technicznymi, program „Builder for the science”, podkreślający znaczenie stałej wymiany wiedzy i doświadczeń między branżą budowlaną a środowiskiem naukowym, czy program „Metamorfozy”, przedstawiający najlepsze projekty rewitalizacji polskich miast. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.