Koparka elektryczna Bobcat wyprzedana

Koparka elektryczna Bobcat wyprzedana

Produkcja pierwszego minikoparki elektrycznej E10e zero tail swing (ZTS) Doosan Bobcat na 2019 r. już się sprzedała, a pierwszy z modeli zjechał z linii produkcyjnej mniej niż dwa tygodnie temu.

Śledzone modele są produkowane w fabryce Bobrisa Dobris w Republice Czeskiej, która ma zdolność produkcyjną 2000 sztuk rocznie.

Jarry Fiser, dyrektor linii produktów minikoparek w Doosan Bobcat EMEA, powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rzeczywisty popyt jest wyższy niż nasze pierwotne oczekiwania i możliwości produkcyjne.

E10e to dopiero początek naszej drogi do dalszego poszerzania naszego portfolio o alternatywne źródła zasilania. Zdolności produkcyjne w 2019 r. są już wyprzedane i przyjmujemy zamówienia na dostawy w 2020 r.

Pierwszy E10e poza linią produkcyjną został dostarczony do holenderskiego dealera Inter-Techno.

Bobcat E10e to pierwsza na świecie elektryczna mini-koparka 1 t, która łączy zerową emisję zanieczyszczeń i niski poziom hałasu. Model o szerokości 71 cm (28 cali) może przechodzić przez pojedyncze drzwi i według producenta nadaje się zarówno do rozbiórki wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Model składa się z bezobsługowego akumulatora litowo-jonowego, który może pracować do czterech godzin przy jednym ładowaniu nocnym przy użyciu standardowej sieci 230 V. Można go także naładować do 80% pojemności za pomocą opcjonalnego doładowania 400 V.

WA

Reklama
Powiązane artykuły