[ATB] Aktualności Kubota budowlane

Kubota Finance. Cztery programy finansowania bez odsetek

Data publikacji:
Kubota Finance. Cztery programy finansowania bez odsetek

Marka Kubota wprowadziła nowe promocyjne programy finansowania fabrycznego Kubota Finance na ciągniki rolnicze i komunalne. Wśród propozycji Kuboty szczególnie atrakcyjne są cztery programy finansowania bez odsetek. 

Trzy promocyjne programy finansowania Kubota Finance dotyczą ciągników komunalnych z serii B1, B2, BX, EK1, L1, L2-622 oraz LX. Te zwinne i wielozadaniowe ciągniki sprawdzą się zarówno w pracach związanych z utrzymaniem ulic w mieście, jak i terenów zielonych przy domu lub ogrodzie. We wszystkich trzech promocyjnych programach finansowania stopa bazowa jest stała, a prowizja wynosi tylko 1 zł netto.

Klienci według własnych potrzeb i możliwości mogą wybierać między programami z umową na 13, 25 oraz 36 miesięcy, a także ratami półrocznymi, kwartalnymi lub miesięcznymi.
Ponadto klienci Kubota nadal mogą wybierać spośród innych programów finansowania fabrycznego Kubota Finance - zarówno jeśli chodzi o ciągniki rolnicze, jak i komunalne. Zainteresowani mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza rozwiązań - od pożyczek z wydłużonymi okresami spłaty po programy leasingu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.