[ATB] Nowości

Kubota premiery - Nowe minikoparki

Data publikacji:

Już niedługo Kubota zaskoczy konkurencję prezentacją swoich dwóch nowych minikoparek. Będą to modele KX030-4 i U36-4, które są bezpośrednimi następcami bardzo cenionych i wciąż popularnych maszyn tej klasy. Oto krótka charakterystyka pierwszej z nich.

KX030-4 to następca  KX71-3 , należy do klasy maszyn do 3 ton i posiada najlepsze parametry robocze w tym przedziale wagowym: głębokość kopania 2870 mm, wysokość unoszenia aż 4560 mm, a siła kopiąca łyżki 25,4 kN (ramienia 16,2 kN). Minikoparka zachowuje przy tym kompaktowy rozmiar, a dzięki szerokości wynoszącej 1500 mm może z powodzeniem pracować na bardzo ciasnym obszarze. Maszynę napędza silnik wysokoprężny marki Kubota o mocy 24 KM. Jednostka jest bardzo elastyczna i maksymalną moc osiąga już przy 2250 obrotach  na minutę. Wyższy komfort pracy operatora zapewnia doskonale wyciszony 1,5 –litrowy silnik, który  przenosi niewiele wibracji do kabiny.

Kubota/red.

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.