[ATB] Aktualności

Kuehne + Nagel wygrywa w kategorii Transport i Logistyka

Data publikacji:

Podczas dorocznej ceremonii w Amsterdamie, Community Finance Supply Chain przyznało Kuehne + Nagel rozwiązanie w zakresie łańcucha dostaw jako najlepszy program w kategorii Transport i Logistyka. Kuehne + Nagel wykorzystał istniejącą platformę e-fakturowania Tradeshift, dodając warstwę SCF (Supply Chain Finance). Platforma zapewnia teraz nie tylko pełną przejrzystość statusu faktury, ale także dostęp do wszystkich informacji związanych z SCF.

Możliwość wcześniejszej zapłatyjest szczególnie istotna dla małych i średnich dostawców. Rozwiązanie finansowe dla łańcuchów dostaw firmy Kuehne + Nagel pozwala dostawcom na pobieranie faktur online oraz opłacenie ich w ciągu kilku dni. Dzięki połączeniu tych funkcji w ramach jednej platformy, Kuehne + Nagel może zaoferować swoim dostawcom wygodny sposób przesyłania faktur oraz skrócenie procesu opłaty w ramach SCF.

Jury konkursu Supply Chain Finance Awards zauważyło: „Rozwiązanie Kuehne + Nagel jest prawdziwie zintegrowaną platformą, pozwalającą na inteligentne połączenie dotychczas istniejącej platformy do obsługi faktur online z dodaną funkcja dla ich finansowania, ułatwiając tym samym współpracę z dostawcami”.

Markus Blanka-Graff, Dyrektor Finansowy Kuehne + Nagel International AG: „Nasze rozwiązanie finansowe dla łańcucha dostaw znacząco usprawnia cykl konwersji gotówki naszych dostawców, jednocześnie wzmacniając nasze relacje. Rozwiązanie było bardzo entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Nagroda, którą otrzymaliśmy jest wielkim uznaniem dla włożonego przez Kuehne +Nagel wysiłku w stworzenie korzyści dla wszystkich partnerów poprzez ulepszenie procesów fakturowania.”

Dzięki partnerowi w ramach usług bankowych, Citi, Kuehne + Nagel zapewnia możliwość wczesnej zapłaty w 16 krajach w Europie i Ameryce Północnej, pokrywając osiem walut. Firma będzie dalej rozwijać tę możliwość w Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Społeczność The Supply Chain Finance Community jest niezależną, globalną społecznością składającą się z instytutów, korporacji oraz ekspertów z zakresu finansów w ramach łańcuchów dostaw, którzy dzielą się najlepszymi praktykami i nowymi badaniami w otwartym, zintegrowanym środowisku.
Roger Sutter, Dyrektor ds. Płynności Finansowej Grupy Kuehne + Nagel Management AG: „Rozwiązanie finansowe dla łańcucha dostaw jest stworzone z myślą o na prędkości procesu. Naszym celem było zapewnienie naszym dostawcom możliwości wczesnej zapłaty, która jest szybka i wygodna. Postanowiliśmy zintegrować SCF z istniejącą już platformą do wystawiania faktur online. Dzięki czemu znacząco skracamy czas przetwarzania oraz w prosty sposób umożliwiamy realizację szybkich płatności.”

Źródło: kuehne-nagel.com

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.