[ATB] Opinie użytkowników LiebherrŁadowarki kołowe

Ładowarka Liebherr rozświetla recykling

Data publikacji:

Firma Dowideit Recycling w Wustermark w Niemczech zainwestowała w model ładowarki kołowej Liebherr L 586 XPower.

L 586 XPower waży prawie 34 t, a jego obciążenie wynosi 22 500 kg. Według Liebherr może pracować przez około 10 godzin dziennie i zużywa średnio 14,8 l paliwa na godzinę podczas załadunku.

Dowideit wybrał model ze względu na niskie zużycie paliwa i adaptacyjne oświetlenie.

Ładowarka jest oferowana z opcją systemu sterowania oświetleniem, która optymalizuje warunki oświetleniowe w przedniej części, gdy podnośnik roboczy jest podniesiony. Liebherr powiedział, że tworzy to podświetlony obszar roboczy, w którym odbicia, przebłyski i cienie są zredukowane.

Górna krawędź kabiny wyposażona jest w cztery ściemniane reflektory robocze i dwa standardowe reflektory, które zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa. Producent powiedział, że jest to szczególnie przydatne dla operatorów pracujących w złych warunkach oświetleniowych.

Dzięki adaptacyjnemu oświetleniu roboczemu obszar roboczy ładowarki kołowej jest całkowicie oświetlony. Istnieje teraz lepszy przegląd zacienionych obszarów oraz innych, trudnych do zauważenia podczas załadunku. Zwiększa to bezpieczeństwo i ułatwia codzienną pracę moim operatorom maszyn - poweidział Thomas Dowideit, dyrektor zarządzający.

Dowideit, który sprzedaje swoje materiały z recyklingu za pośrednictwem specjalistycznej spółki zależnej na rynku budowy dróg i krajobrazu, już wykorzystuje dwie maszyny w procesie przygotowania do recyklingu gruzu budowlanego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.