Ładowarka teleskopowa Haulotte HTL 3614

Data publikacji:

Parametry maszyny o oznaczeniu HTL 3614 są łatwe do rozszyfrowania. Pierwsze dwie cyfry oznaczają maksymalny udźwig na poziomie 3,6 t, zaś kolejne - przybliżoną maksymalną wysokość podnoszenia. W rzeczywistości wysokość ta wynosi 13,6 m, zaś maksymalny zasięg to 9,8 m.

Jeżeli przednie stabilizatory są opuszczone, maszyna jest w stanie unieść na maksymalną wysokość ciężar 3 t, co jest niezłym wynikiem. Podczas pracy z tak dużymi obciążeniami nad bezpieczeństwem czuwa system automatycznego odcięcia niebezpiecznych ruchów, połączony z czytelnym wskaźnikiem przeciążenia wysięgnika. Wygodny i intuicyjny w obsłudze dżojstik Smart Control zapewnia operatorowi łatwy dostęp do najważniejszych funkcji maszyny.
Spełniający wymogi normy emisji spalin Tier IV silnik Kohlera o pojemności skokowej 3,4 l generuje moc 75 KM i moment obrotowy na poziomie 375 Nm (przy 1400 obr./min wału korbowego). Współpracuje on z hydrostatycznym układem napędowym, przekazującym moment obrotowy na wszystkie koła. Prędkość jazdy w zakresie roboczym sięga 8 km/h, zaś w zakresie transportowym możliwe jest poruszanie się z prędkością nawet do 30 km/h.
W wyposażeniu standardowym ładowarki HTL 3614 znajdziemy system blokady tylnej osi, który stabilizuje obciążoną maszynę, znacznie zwiększając obszar, w którym może znaleźć się środek ciężkości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.