[ATB] Nowości

Lepsza kontrola z ładowarką kołową Hitachi ZW180-7

Data publikacji:

Firma Hitachi zaprezentowała ZW180-7, mniejszy model nowej generacji z gamy ładowarek kołowych zgodnych z normą Stage V, który został starannie zaprojektowany, aby zadowolić zarówno właścicieli, jak i operatorów. Dzięki funkcjom bezpieczeństwa i niezrównanemu komfortowi w kabinie, operatorzy czują pełną kontrolę nad swoim miejscem pracy.

    Lepsza kontrola z ładowarką kołową Hitachi ZW180-7

Po spędzeniu dnia w przestronnej, w pełni przeprojektowanej kabinie operatorzy będą czuli się odświeżeni, a nie zmęczeni i zadowoleni z możliwości bardziej produktywnej pracy. Model ZW180-7 to uosobienie komfortu, z jednymi z najniższych na rynku poziomami hałasu i wibracji. Wiele uwagi poświęcono łatwej obsłudze, wprowadzając ulepszony fotel z zamontowanymi dźwigniami elektrycznego sterowania pilotem, ergonomiczną dźwignię wielofunkcyjną, antypoślizgową kierownicę, większy o 40% i w pełni regulowany podłokietnik ze zintegrowanym sterownikiem oraz wygodny panel przełączników bocznych.Ekran hi-res jest również łatwiejszy do oglądania.

Operatorzy będą się również czuć bezpiecznie w kabinie ładowarki ZW180-7 - najbezpieczniejszej maszyny na rynku - dzięki doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach i inteligentnym systemom. Dzięki systemowi kamer Aerial Angle mają oni wyjątkowy, 270-stopniowy widok z lotu ptaka na miejsce pracy, a dzięki pełnemu pakietowi świateł roboczych LED mogą pewnie pracować w trudnych warunkach. Jeśli cokolwiek znajduje się blisko tylnej części maszyny, są natychmiast ostrzegani przez tylny system wykrywania i ostrzegania o przeszkodach.
Nowa ładowarka kołowa Hitachi może być wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań, przy czym dostępne są trzy rodzaje ramion. Szybsze i bardziej wydajne operacje krótkiego załadunku dzięki funkcji kontroli prędkości zbliżania, która zmniejsza zużycie paliwa o 16%, dodatkowo spełniają wymagania właścicieli. Wydajność jest zwiększona dzięki skróconym czasom cykli roboczych uzyskanym dzięki funkcji automatycznego włączania zasilania. Funkcja ta automatycznie zwiększa liczbę obrotów na minutę, aby utrzymać prędkość jazdy na pochyłościach.

Wydajność i siła uciągu modelu ZW180-7 zostały również zwiększone dzięki znacznemu zwiększeniu momentu obrotowego silnika. Skutkuje to łatwiejszym napełnianiem łyżki, szybszym czasem cyklu i większą produktywnością przy mniejszym zużyciu paliwa.
Nowy model ZW-7 ładuje ciężarówki z większą dokładnością, oszczędzając czas i pieniądze dzięki systemowi monitorowania ładowności. Ponadto operatorzy mogą monitorować zużycie paliwa dzięki nowemu wskaźnikowi ECO, a wydajność można poprawić za pomocą kilku regulowanych funkcji.

ZW180-7 jest zbudowana z trwałych komponentów, inteligentnych systemów zapobiegawczych i łatwych w konserwacji funkcji, takich jak ulepszony pakiet chłodzenia. Zastosowanie wysokiej jakości łyżek Hitachi, dostosowanych do danego zastosowania oraz solidnych narzędzi do mocowania do podłoża, które są łatwe w montażu i wymianie, dodatkowo wydłuża czas sprawności.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.