[ATB] Aktualności

Liebherr - nowa siedziba w USA

Data publikacji:

Firma Liebherr w 2020 roku planuje otwarcie rozbudowanej siedziby w Newport News w Wirginii (USA). Nowe obiekty dodadzą przestrzeń (dodatkowe 251 tys. m²), która będzie wspierać pracowników w zakresie sprzedaży, serwisu i wsparcia produktowego oraz będzie stanowić dowód długoterminowego zaangażowania na rynku amerykańskim.

Liebherr działa aktywnie na rynku Stanów Zjednoczonych od 1970 r. Firma świętuje teraz 50 lat jako wiodący północnoamerykański dostawca sprzętu budowlanego oraz innych zaawansowanych technicznie i zorientowanych na użytkownika produktów i usług. Produkty firmy Liebherr są sprzedawane i dystrybuowane na terenie całych Stanów Zjednoczonych poprzez własne oddziały oraz niezależną sieć dystrybucji. Producent oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w takich działach produktowych jak technologia przekładni i systemów automatyki, przemysł lotniczy, urządzenia domowe, komponenty, technologia betonu, sprzęt budowlany, żurawie wieżowe, dźwigi przenośne i gąsienicowe, dźwigi górnicze i morskie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.