[ATB] Nowości

Liebherr XPower – nowoczesne ładowarki kołowe dla branży budowlanej

Data publikacji:

Firma Liebherr od ponad 20 lat dostarcza wydajne maszyny do wydobycia i przetwarzania surowców mineralnych dla niemieckiej firmy Hülskens. Jednym z kluczowych elementów floty jest seria ładowarek kołowych XPower, które wyróżniają się zaawansowanymi systemami wspomagania oraz efektywnością energetyczną.

    Liebherr XPower – nowoczesne ładowarki kołowe dla branży budowlanej

Wydajność i oszczędność paliwa

Ładowarki kołowe Liebherr XPower, wyposażone w innowacyjny napęd power-split, łączą napęd hydrostatyczny i mechaniczny, co zapewnia maksymalną wydajność i oszczędność paliwa. Średnie zużycie paliwa modelu L 580 XPower wynosi około 17 l/h, co jest wynikiem imponującym na tle konkurencji.

 

Inteligentne systemy wsparcia

Nowoczesne systemy wspomagające, takie jak asystent przechyłu łyżki, automatyczne powroty do pozycji i funkcje automatycznego podnoszenia i opuszczania, zwiększają produktywność i minimalizują zużycie komponentów. Dodatkowo, płynna kontrola trakcji i automatyczne mechanizmy blokujące zapobiegają poślizgowi kół podczas załadunku.

 

Niezawodność i serwis

Wysoka jakość maszyn Liebherr idzie w parze z doskonałym serwisem. Firma Hülskens, posiadająca własny warsztat, ceni sobie szybki dostęp do części zamiennych oraz wsparcie techniczne, co minimalizuje przestoje. Elektrycznie otwierana pokrywa silnika oraz antypoślizgowe stopnie i poręcze zapewniają bezpieczny dostęp do wszystkich komponentów, co ułatwia konserwację.

 

Specjalne funkcje i zastosowanie

Ładowarki XPower są idealne do przenoszenia piasku i żwiru na terenie zakładów Hülskens. Dzięki zaawansowanym systemom wspomagania i wysokiej efektywności, ładowarki te doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach, zapewniając niezawodność i wydajność operacyjną.

 

Podstawowe dane techniczne

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.