[ATB] Aktualności

LiuGong Dressta Machinery - mocne otwarcie

Data publikacji:

Ostatnie dni września były bardzo intensywne dla pracowników LiuGong Dressta Machinery w Stalowej Woli. To właśnie na terenie fabryki w Stalowej Woli 28 września otwarta została regionalna centrala dystrybucji części zamiennych i podzespołów na Europę oraz nowa linia produkcyjna koparek gąsienicowych i ładowarek kołowych co stanowi potwierdzenie długoterminowego zaangażowania firmy LiuGong w naszym kraju, ale również w całej Europie.

Nowe centrum dystrybucji części zamiennych znajduje się w magazynie o powierzchni 3500m2, gdzie klienci znaleźć mogą części od filtrów i olei, przez elementy osprzętu roboczego po części układów napędowych i hydrauliki roboczej. Zmodernizowany obiekt w którym mieści się również centrum logistyczne pochłonął prawie 8 milionów Euro. Ok. 30.000 pozycji magazynowych składowanych na wysokości do 7m obsługuje zaawansowany system gospodarki magazynowej SAP. Szybka i efektywna dostawa części zamiennych do naszych klientów jest naszym priorytetem i standardem działania. W momencie kiedy nasz klient jest w potrzebie, nie możemy sosie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia – mówi Natascha van Leeuwen – dyrektor handlowy ds. części zamiennych w LiuGong Europe. Nowe centrum logistyczne tym samym dołączy do dziewięciu już istniejących na Świecie obiektów, co pozwoli na zwiększenie dostępności i precyzji dostaw części zamiennych. Naszym celem jest szybkie i sprawne dostarczenie oryginalnych części zamiennych z logiem LiuGong i Dressta do klientów, bez znaczenia gdzie się oni znajdują. Na terenie Polski zakładamy, że zamówienia już następnego dnia są do odbioru u lokalnego dilera – podkreśla Piotr Fiszer – dyrektor ds. dystrybucji części zamiennych. Nad sprawną obsługą klienta czuwać będzie 18 specjalistów i 12 pracowników centrum.

Nowa centrala będzie koncertować się na sprzedaży, marketingu oraz wsparciu klienta we wszystkich regionach w Europie. W uroczystej ceremonii otwarcia wzięli udział przedstawiciele rządu oraz władz samorządowych, a z ramienia firmy LiuGong – Huang Haibo – prezes Guangxi LiuGong Machinery

Więcej ze Stalowej Woli

Nowa linia produkcyjna zwiększa możliwości zakładu w Stalowej Woli w zakresie produkcji koparek i ładowarek kołowych spełniających normy emisji spalin Tier IV. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 43.724m2, z czego nowa linia produkcyjna zajmuje powierzchnię 1.904m2. Rocznie docelowo fabrykę w Stalowej Woli ma opuszczać do 1000 maszyn – produkcja obejmuje montaż głównych podzespołów, malowanie, finalny montaż oraz kontrolę jakości wyprodukowanych maszyn. Jest to dla nas bardzo ważny moment w rozwoju naszej firmy w Polsce. Dzięki nowym inwestycjom możemy budować naszą pozycję na rynku europejskim, zapewniając naszym klientom bardzo efektywne wsparcie oraz krótki czas realizacji – co dzisiaj jest kluczowym czynnikiem w biznesie – podkreśla Howard Dale – przewodniczący LiuGong Europe i prezes LiuGong Dressta Machinery. W zakładzie w Stalowej Woli produkowane będą koparki serii E (922E, 924E, 925E, 928E, 936E i 939E) oraz ładowarki kołowe serii H (848H, 856H i 877H) o pojemnościach łyżek od 2,5 do 7m3. Nasz europejski zakład produkcyjny pozwala nam być bardzo blisko klienta i wsłuchiwać się w jego potrzeby, przez co jesteśmy w stanie każdą maszynę zjeżdżającą z linii produkcyjnej dostosować do indywidulanych potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie bardzo bliskich i dobrych relacji z naszymi klientami poprzez dobrze rozbudowaną siec dilerską, która zawsze musi świadczyć usługi na światowym poziomie – dodaje Teddy Wu – prezes LiuGong Dressta Machinery.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.