[ATB] Nowości Liugong

LiuGong Dressta Machinery - Nowa koparka wyburzeniowa 950E

Data publikacji:

Efektem szczegółowych konsultacji LiuGong Dressta Machinery z klientami oraz ścisłej współpracy z firmą Kocurek z Wielkiej Brytanii jest nowa koparka wyburzeniowa 950E. Maszyna może być stosowana nawet przy najcięższych rozbiórkach.

Lepsza stabilność maszyny oraz mocniejszy wysięgnik o długości 30 m, umożliwiający skuteczne działanie sprawiły, że nowy model idealnie odpowiada potrzebom klientów. Wzornictwo osprzętu roboczego ułatwia zmianę standardowego urządzenia na takie o długim zasięgu i na odwrót w ciągu maks. 30 min. Modułowy przegub jest produkowany od ponad 20 lat i dobrze się sprawdził już w ponad 700 zespołach, działających w terenie na maszynach o rozpiętości tonażu od 20 do 150 t masy operacyjnej. Nowy model ze względu na większy zasięg oraz możliwość obsługi ciężkiego osprzętu szybciej wykonuje swoje zadania.
W koparce wyburzeniowej 950E komfort i bezpieczeństwo operatora są priorytetowe. Kabina została zmodyfikowana poprzez zmianę przedniej szyby na pięciowarstwowe szyby zespolone. Górna szyba została dodatkowo wydłużona, natomiast szyba przednia i dachowa zostały połączone stykowo, aby zapewnić operatorowi idealną widoczność podczas pracy z wykorzystaniem osprzętu. Zwiększona widoczność i możliwość pochylenia kabiny spełniającej normy ROPS/FOPS oraz standardowa tylna kamera tworzą operatorowi idealne warunki do skoncentrowania się na wykonywanym zadaniu.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.