[ATR] Nowości opony rolnicze

MagnaTyres - nowe rozmiary opon

Data publikacji:

Na początku roku firma MagnaTyres zapowiedziała poszerzenie swojej oferty dotyczącej niezwykle popularnych opon Magna M-Terrain E4. Od dziś opona będzie dostępna w trzech dodatkowych rozmiarach - 750 / 65R25, 875 / 65R29 oraz 800 / 80R29.

Łącząc w sobie wszystko, co najlepsze


Podobnie jak w przypadku innych opon z gamy Magna M-Terrain, nowe opony są specjalnie zaprojektowane do wozideł przegubowych wykonujących pracę w trudnych warunkach terenowych. Oprócz zastosowanych ulepszeń opony zachowują wszystkie zalety swoich poprzedników.Opony mają bezkierunkowy bieżnik E4, który znacznie poprawia osiągi i przyczepność. Mają również stalową konstrukcję radialną. Gwarantuje to lepszą wydajność obciążenia i łatwość obsługi. Co więcej - dzięki najnowocześniejszej obudowie proces nagrzewania się opony został znacząco zmniejszony.

 

Źródło: MagnaTyres

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.