[ATB] Technika

Magni TH - Włosko-chińskie porozumienie

Data publikacji:

Firma Magni TH ogłosiła zakup przez Zhejiang Dingli Machinery 20% swoich udziałów. Przyczyni się to do zwiększenia kapitału producenta ładowarek teleskopowych i pozwoli na budowę nowego Europejskiego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Magni TH została założona w 2013 r. przez rodzinę Magni, która może pochwalić się długą tradycją w projektowaniu i budowie maszyn. Ponad 30-letnie doświadczenie Riccardo Magni’ego, prezesa firmy, w projektowaniu maszyn sprawiło, że firma stała się producentem bardzo szerokiej gamy obrotowych oraz ciężkich ładowarek teleskopowych. Z kolei firma Zhejiang Dingli Machinery została założona przez Xu Sughen’a w 1997 r. Przedsiębiorstwo jest największym producentem różnego rodzaju podnośników koszowych (AWP) w Chinach.

W nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym obie firmy będą projektować oraz tworzyć pełną gamę teleskopowych oraz przegubowych podnośników koszowych. Ambicją firm jest oferowanie najlepszych na rynku maszyn, cechujących się nowoczesnymi rozwiązaniami i zwiększoną wydajnością. Dodatkowo Zhejiang Dingli Machinery, za pomocą swojej sieci dystrybucji w Chinach, będzie sprzedawać pełną gamę produktów z portfolio Magni TH.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.