[ATB] Nowości

Makita - Profesjonalne pompowanie

Data publikacji:

Japońska marka Makita, traktowana jako synonim jakości i trwałości w odniesieniu do szerokiej gamy asortymentu, nie zasypia gruszek w popiele. Na liście produktów dedykowanych do sektora rolnictwa znalazły się bowiem wprowadzone ostatnio do oferty pompy do wody czystej i średnio zabrudzonej, służące przede wszystkim do wypompowywania wody z zalanych miejsc, które z pewnością pozwolą podtrzymać ten wizerunek.

Pompy EW2050H i EW2051H wykorzystywać można również z powodzeniem do mycia samochodów, narzędzi ogrodniczych, sprzętu rolniczego, ścian, dachów budynków inwentarskich czy do nawadniania ogrodów. Jeśli chodzi o samą jednostkę napędową, ważące około 25 kg profesjonalne urządzenia wyposażone są w ekonomiczny, ekologiczny (technologia MM4) i wytrzymały na obciążenia czterosuwowy silnik o pojemności skokowej 169 cm³, zgodny z normą emisji spalin Stage III (czujnik poziomu oleju, zbiornik paliwa o pojemności 3,2 l). Jednostka napędowa Makita cechuje się wysokim momentem obrotowym i mocą - nawet o 20-30% większą niż konwencjonalne silniki 4-suwowe, dzięki wysokiej wydajności spalania i nowym rozwiązaniom, np. zastosowaniu niewielkich świec zapłonowych. Silnik wyróżnia się również niewielką masą (zastosowanie stopu magnezu w obudowie sprzęgła) i unikalnym systemem smarowania.
Pompy firmy Makita charakteryzują się solidnymi parametrami roboczymi - maksymalny przepływ wody wynosi w przypadku modelu EW2050H 520 l/min, zaś pompy EW2051H - 700 l/min, maksymalna wysokość słupa wody - 32 lub 23 m, zaś maksymalna głębokość zanurzenia - 8 m.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.