[ATB] Aktualności SaMASZ komunalne

Manewry z SaMASZ po raz trzeci

Data publikacji:

Organizowane przez firmę SaMASZ przy siedzibie firmy w Zabłudowie na Podlasiu Manewry Komunalne weszły na stałe do kalendarza imprez. Kolejna, już trzecia edycja tej interesującej imprezy odbyła się 7 września, a podczas niej królowały niepodzielnie maszyny ze znakiem SaMASZ - kosiarki bijakowe, wysięgniki, głowice robocze, pługi odśnieżne czy posypywarki.

Manewry tradycyjnie już były doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą maszyn komunalnych firmy SaMASZ. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowano pługi odśnieżne, posypywarki, zamiatarki, kosiarki bijakowe, ramiona wysięgnikowe i głowice robocze do ramion wysięgnikowych. Co istotne, nie była to tylko i wyłącznie prezentacja stacjonarna. Ideą Manewrów Komunalnych są bowiem pokazy dynamiczne pracy maszyn.

Taka formuła wydarzenia pozwala poznać walory użytkowe prezentowanego sprzętu. Do pokazów przeznaczono maszyny i urządzenia, które wykorzystywane są głównie do utrzymania terenów zielonych oraz letniego utrzymania dróg. Trzecia edycja Manewrów Komunalnych przyciągnęła szerokie grono przedsiębiorców działających w branży komunalnej oraz przedstawicieli samorządów lokalnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.