[ATR] Aktualności koronawirusManitou

Manitou częściowo wznawia produkcję

Data publikacji:

Grupa Manitou częściowo wznawia działalność w swoich zakładach produkcyjnych zlokalizowanych we Francji i Włoszech. To ograniczone ponowne otwarcie pozwala producentowi na stopniowe wznowienie całego łańcucha dostaw i produkcji, w kontekście kryzysu zdrowotnego, który nadal budzi obawy.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi we wszystkich zakładach produkcyjnych, grupa wdrożyła specjalne środki mające na celu ochronę zdrowia swoich pracowników i usługodawców.

Michel Denis, prezes i dyrektor generalny Manitou wyjaśnia: – W kontekście kryzysu sanitarnego, wdrożyliśmy bardzo rygorystyczne środki zapobiegawcze i ochronne, aby zapewnić naszym pracownikom powrót do pracy w optymalnych warunkach bezpieczeństwa. Wszystkie te środki zostały rozpowszechnione, a pracownicy są szkoleni zaraz po powrocie na miejsce pracy.

Grupa podkreśla, że środki te zostaną dostosowane do rozwoju kryzysu COVID-19 i liczby pracowników w zakładach produkcyjnych. W razie potrzeby systematycznie wdrażana jest telepraca. 
Zamknięcie działalności produkcyjnej w Indiach pozostaje w mocy zgodnie z obowiązującymi w tym kraju wymogami dotyczącymi izolacji. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.