Manitou do wszelkich zadań

Data publikacji:

Marka Manitou to nie tylko doskonale znane na całym świecie ładowarki teleskopowe czy wózki widłowe. Po wchłonięciu produktów ze znakiem Mustanga, pod tym logiem dostępne są również dobrze przyjmowane przez rynek miniładowarki przegubowe i burtowe.

Wśród tych drugich, doskonale nadających się do różnorodnych zadań, takich jak: załadunek materiałów sypkich, przenoszenie palet, odśnieżanie czy prace porządkowe, dużą popularnością cieszy się jedna z mniejszych wśród nich miniładowarka burtowa na gąsienicach Manitou 1650RT. Ważąca 3638 kg maszyna wyposażona jest w mocny i kompaktowy silnik Yanmar o mocy 51,7 kW/69,3 KM, który zapewnia niskie zużycie paliwa i emisję spalin - może poruszać się z prędkością 16,1 km/h. Model 1650RT, podobnie jak inne maszyny tego typu, wykazują przewagę nad ładowarkami kołowymi, która tkwi w dużej sile pchania i mniejszym nacisku na podłoże a to ze względu na płaszczyznę styku gąsienic z podłożem.

Manitou 1650RT z ramieniem radialnym (są też maszyny z ramieniem wertykalnym) to maszyna dedykowana do ciężkich zadań specjalnych z dużą siłą pchania i małym naciskiem na podłoże, wykorzystywana jest głównie w budownictwie i przemyśle. Bestseller Manitou legitymuje się wydajnym układem hydraulicznym oraz pokaźnymi parametrami roboczymi - udźwigiem destabilizującym wynoszącym prawie 2,13 t, oraz udźwigiem roboczym - 1,06 t. Bardzo bogate wyposażenie standardowe oraz długa lista opcji powoduje, że każdy klient jest w stanie skonfigurować maszynę do własnych potrzeb, zamieniając ją w prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.