[ATB] Technika

Maschio - Ulepszona Giraffa

Data publikacji:

Firma Maschio oferuje duży wybór kosiarek bijakowych, znajdujących zastosowanie również w sektorze ko­mu­nalnym. Rozwijając asortyment producent nie tylko wprowadza nowe modele, takie jak Ariete czy Bufalo, lecz także na bieżąco modernizuje maszyny z całego programu produktów, obejmującego łącznie 54 modele. Wśród ostatnio ulepszonych maszyn znalazła się również kosiarka tylno-boczna Giraffa z funkcją mulczowania.

Od czasu wprowadzenia na rynek w roku 2002 tylno-boczny mulczer bijakowy Giraffa, o szerokości roboczej 157-212 cm, dużych kątach roboczych i wysięgu poziomym, zalicza się do najlepiej sprzedających się maszyn Maschio. Ulepszony model na pierwszy rzut oka zwraca uwagę nowym designem obudowy, ale to niejedyna zmiana – w maszynie kompletnie zmodernizowano również rotor i wał podporowy. Liczba bijaków młotkowych na rotorze wzrosła o 4 lub 6 (w modelu 210), zmodyfikowano także spiralne ułożenie bijaków, co łącznie ze zwiększoną objętością komory roboczej zapewniło wzrost przepustowości i możliwość koszenia z wyższą prędkością, przy niezmiennie wysokiej jakości pracy. Nowa konstrukcja wału podporowego umożliwia teraz szybką i łatwą wymianę zużywających się części, takich jak łożyska oraz os­ło­ny i czopy łożysk.

Stefan Szolc

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.