[ATB] Aktualności

Maszyny do pracy na wysokości od Multi AWP

Data publikacji:
Do pracy na wysokości

Multi AWP z siedzibą w podwarszawskim Izabelinie Dziekanówku to „młoda” firma, która na rynku działa od półtora roku. Firma powstała jednak na bazie kilkunastoletniego doświadczenia swoich pracowników w branży sprzedaży i wynajmu podnośników, jak również innych maszyn stosowanych na budowach oraz w logistyce. Ma więc niezbędne predyspozycje, aby spełniać oczekiwania klientów w zakresie kupna oraz serwisu urządzeń. Firmę Multi AWP można również było spotkać na niedawnych targach Budma 2023 w Poznaniu.

 

 AlmaCrawler, Platform Basket, Elevah czy Discover Battery. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm wynajmujących sprzęt budowlany w zakresie podnośników, minidźwigów, transporterów oraz akumulatorów energii. Działalność firmy jest kompleksowa i obejmuje profesjonalne doradztwo w oparciu o markowy, niezawodny sprzęt w ramach przemyślanego modelu biznesowego z dostępem do komfortowych metod finansowania floty maszyn oraz do tego pełne wsparcie posprzedażowe. Multi AWP dysponuje ośmioma autoryzowanymi punktami serwisowymi na terenie naszego kraju.

Oferuje także dedykowane oprogramowanie pozwalające zoptymalizować koszty serwisowania i konserwacji sprzętu, a także zadbać np. o terminowe wykonywanie przeglądów maszyn. Ważne, że większość maszyn oferowanych przez Multi AWP jest dostępna praktycznie „od ręki”. Przykładowo, w przypadku Sinobooma najczęściej klienci nie muszą czekać miesiącami, co najwyżej 2-3 tygodnie na zamówienie. Czas to pieniądz.

Uniwersalne podnośniki nożycowe 

Bezpieczeństwo i wydajność pracy to kluczowe kwestie na współczesnym placu budowy. Rozstawianie rusztowań jest czasochłonne, a praca na nich może być niekiedy niebezpieczna. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się podnośniki, żurawie i platformy robocze. W ofercie AWP znajdują się nożycowe podnośniki kompaktowe z napędem elektrycznym, o wysokości roboczej od 5 do 16 m, wersje terenowe z napędem elektrycznym, systemem poziomowania, o wysokości roboczej od 10 do 14 m, podnośniki terenowe z obustronnym balkonem o wysokości roboczej od 12 do 18 m, a także modele gąsienicowe z systemem poziomowania podwozia Bi-leveling, napędem elektrycznym lub hybrydowym, o wysokości roboczej od 8 do 10 m.

W tym roku do oferty produktowej trafi też nowy podnośnik nożycowy, 12-metrowy, z wysięgiem bocznym, przeznaczony do pracy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zapotrzebowanie rynkowe na tego typu rozwiązania jest duże, a firma MULTI AWP oferuje swoje doświadczenie w branży i pełną obsługę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.