[ATB] Technika

MB Crusher - Zadzwoń i rozwiąż

Data publikacji:

Włoska firma MB Crusher stawia na zadowolenie klienta na każdym etapie kontaktów. Dlatego też wprowadziła wielopłaszczyznową obsługę przez wykwalifikowanych ekspertów: przez stronę internetową i serwis online, telefonicznie i w rozległej sieci dealerów oraz przy pomocy autoryzowanych partnerów handlowych w terenie.

Nowością jest wprowadzenie usługi „Chiama & Risolvi” (Zadzwoń i Rozwiąż). Producent w ten sposób wspomaga przedsiębiorców z branży budowlanej swoim doświadczeniem i wiedzą w rozwiązywaniu pojawiających się problemów z doborem odpowiedniego sprzętu do trudnych i czasem nietypowych zadań. Według zapowiedzi Diego Azzolin’a, dyrektora produkcji MB Crusher, usługa „Zadzwoń & Rozwiąż” jest uniwersalna  i przeznaczona dla wszystkich sektorów, w tym: rozbiórek budowlanych, wykopów i robót ziemnych, rewitalizacji, kamieniołomów, rekultywacji itp. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu, wysoko wykwalifikowani doradcy techniczni MB Crusher w sposób indywidualny opracują dedykowane rozwiązania, które spełnią oczekiwania klientów z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych. Dział doradców MB został powiększony, aby w jak najkrótszym czasie rozwiązywać najbardziej nietypowe i skomplikowane problemy sprzętowe. Poniżej kilka przykładów „nietypowych zleceń” z całego świata.
Niemiecka firma Kübler działająca w sektorze rolniczym i metalurgicznym poszukiwała sposobu na zagospodarowanie materiału pochodzącego z rozbiórki i pozostałości bloków granitowych. Dzięki zastosowaniu łyżki kruszącej MB - L160 gromadzony zbędny materiał zostaje pokruszony na placu firmy i dalej sprzedawany. Pewna firma z USA otrzymała zlecenie na demontaż i usunięcie filarów z radioaktywnego betonu. Przy wykorzystaniu 2 łyżek kruszących BF90.3, zamontowanych na koparkach Caterpillar, materiał został pokruszony bezpośrednio na budowie, w bezpieczny i cichy sposób. Dzięki ogranicznikom zapylenia na łyżkach kruszących uniknięto jednoczenia emisji radioaktywnego pyłu do środowiska. Inny przykład to południowoamerykańska firma zajmująca się utylizacją odpadów niebezpiecznych pochodzących z odwiertów. Tutaj wykorzystano łyżkę przesiewającą MB-S18 zamontowaną na koparce Caterpillar dla oddzielenia części wodnej od stałej przy jednoczesnej obecności oleju. We Francji łyżki przesiewającej MB-LS170 użyto do selekcji odpadów żelaznych pochodzących ze spalarni oraz ich oddzielenia od popiołu i ponownego użycia w procesach produkcyjnych. W meksykańskiej kopalni gipsu zamiast materiałów wybuchowych, kosztownych i mało precyzyjnych, zastosowano głowice urabiające MB Crusher, otrzymując rozdrobnienie materiału na małe kamyczki (wielkości kilku milimetrów), przy jednoczesnym ograniczeniu emisji dużej ilości pyłów. Na zakończenie przykład z Włoch, gdzie w celu uporządkowania i wywiezienia połamanych przez huragan pni drzew jedna z firm użyła chwytaka MB-G900 zamontowanego na Hyundai 210. Jak widać z podanych przykładów, różnorodność zadań i rozwiązań oferowanych przez MB jest bardzo szeroka.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.