[ATB] Nowości Metso

Metso dodaje nową ofertę produktów Nordtrack

Data publikacji:

Producent sprzętu do kruszenia i przesiewania Metso wprowadził na rynek nową serię mobilnych urządzeń do kruszenia i przesiewania Nordtrack.

Nowa oferta producenta obejmuje 19 produktów, które według niego zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach generalnych wykonawców.

Nadaje się do zastosowań takich jak recykling, rozbiórka oraz do przetwarzania piasku i żwiru, gama obejmuje kruszarki szczękowe, kruszarki udarowe, przesiewacze i przenośniki.

Metso ogłosiło, że jego nowe portfolio oferuje klientom dostępność "od ręki", wraz z wyposażeniem włączając w to technologię „plug-and-play” oraz towarzyszącą jej sieć wsparcia technicznego.

Renaud Lapointe, starszy wiceprezes ds. Biznesu i zarządzania produktem w urządzeniach kruszyw w Metso, powiedział:

Nasza nowa oferta Metso Nordtrack uzupełnia naszą ofertę, aby lepiej zaspokajać potrzeby małych i średnich firm oraz generalnych wykonawców poszukujących właściwego połączenia wydajności, dostępności i niezawodność w atrakcyjnej cenie .

Linia Nordtrack jest obecnie dostępna za pośrednictwem bezpośredniej sprzedaży i sieci dystrybutorów Metso, która została uruchomiona podczas Dni Dystrybucyjnych firmy w zeszłym tygodniu.

Metso powiedział, że zaprezentuje ofertę szerszej publiczności na wystawie branży budowlanej ConExpo-ConAgg 2020 w Las Vegas w USA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.