[ATB] Aktualności

Metso pozyskało 290 mln na przeciwdziałanie kryzysowi

Data publikacji:

Aby być dobrze przygotowanym na wpływ COVID-19 na swoją działalność, firma Metso pozyskała nowe fundusze w łącznej wysokości 290 mln euro.Nowe finansowanie składa się z dwuletniego, odnawialnego kredytu w Nordea Bank w wysokości 100 mln EUR, który ma być wkrótce uruchomiony.

Ponadto, Metso podpisało z czterema bankami dwustronne odnawialne linie kredytowe o łącznej wartości 190 mln EUR na okres jednego i dwóch lat. Te cztery banki to Commerzbank, Corporate Bank, Skandinaviska Enskilda Banken i Standard Chartered Bank. Wszystkie linie kredytowe odnawialne są obecnie niewykorzystane. Wszystkie linie kredytowe zostaną przeniesione do Metso Outotec po zakończeniu połączenia Metso Minerals Business z Outotec, co ma nastąpić 30 czerwca 2020 r., pod warunkiem uzyskania wszystkich wymaganych zgód regulacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 05/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.