[ATB] Aktualności

Międzynarodowa premiera Iveco

Data publikacji:

Najnowsza generacja Iveco Daily i Iveco S-Way została zaprezentowana podczas międzynarodowego wydarzenia zorganizowanego w formie cyfrowej, transmitowanego na żywo na platformie Iveco Live Channel.

Wydarzenie przyjęło nowatorski format: 60-minutowy wirtualny pokaz zrealizowany na specjalnie zaprojektowanym planie filmowym. Zorientowanie na klienta było wspólnym wątkiem w narracji wydarzenia, co podkreślało innowacyjność Nowych Iveco Daily i Iveco S-WAY, jako inteligentnych pojazdów, które przenoszą łączność i zrównoważony rozwój na wyższy poziom. Cała prezentacja odbyła się na zbudowanej okrągłej scenie.

Po krótkiej inauguracji, rozpoczęła się prezentacja nowego Iveco Daily. Na scenie ukazała się scenografia ruchliwego placu miasta oraz wyświetlone zostały materiały video na ekranie LED. W scenerii miasta zaprezentowany został model Daily, a prelegenci Iveco szczegółowo przedstawili jego nowe funkcje.

Prezentację nowego Iveco S-WAY poprzedził występ ulicznych tancerzy przedstawiających show do beatboxu. W towarzystwie efektów świetlnych na scenie pojawiła się ciężarówka. Projekcja i oświetlenie oraz wizualizacje nadały rytm wydarzeniu, które zakończyło się prezentacją kluczowych elementów nowego modelu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.