[ATB] Budownictwo

Mirbud z umową na budowę hali w Lublinie

Data publikacji:

Mirbud podpisał umowę na "Budowę hali widowiskowo - sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wraz z zewnętrznymi boiskami" za 54,8 mln zł brutto, podała spółka.

Jak czytamy w komunikacie, przedmiotem umowy jest budowa hali widowiskowo-sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wraz z zewnętrznymi boiskami. Wartość umowy brutto to niespełna 54,80 mln zł. 

Skonsolidowane przychody Mirbudu po dziewięciu miesiącach 2018 r. wzrosły o blisko 230 mln zł - do prawie 806 mln zł. Zysk netto grupy zwiększył się w tym okresie z 17,3 mln zł do 18,2 mln zł. 

Na utrzymanie wyniku finansowego znaczny wpływ miała rentowność segmentu deweloperskiego i działalności związanej z najmem nieruchomości. 

Mirbud podkreślał również, że w obszarze działalności budowlano-montażowej pozytywnie wyróżniał się segment budownictwa powierzchni przemysłowych, handlowych i usługowych, w szczególności budowa obiektów magazynowych i produkcyjnych. 

Źródło:WNP

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.