[ATB] Technika Stihl

Mocne cięcie i komfort z pilarkami Stihl

Data publikacji:
Mocne cięcie i komfort z pilarkami Stihl

Nowa MSA 220 T to najmocniejsza akumulatorowa pilarka w ofercie firmy Stihl, która dzięki temu doskonale nadaje się do profesjonalnej pielęgnacji drzew. Jedną z jej najważniejszych cech jest elektroniczny kokpit sterujący z wyświetlaczem LED o kącie przechyłu 180°: umożliwia on nie tylko łatwe sterowanie narzędziem w każdej pozycji, ale jednocześnie zapewnia użytkownikowi stały podgląd wszystkich ważnych informacji, takich jak stan pracy piły lub hamulca piły łańcuchowej.

Wersja MSA 220 TC-O posiada również czujnik oleju, który informuje użytkownika o niskim poziomie oleju adhezyjnego. Wyposażona seryjnie w prowadnicę Stihl Light P04 o długości 35 cm i piłę łańcuchową Stihl 3/8" Picco Super 3 (PS3) z pełnym uzębieniem dłutowym, pnie i gałęzie o średniej średnicy mogą być szybko usuwane za pomocą nowej pilarki.

Kompaktowa MSA 220 T o dużej mocy silnika jest również idealnym narzędziem do pielęgnacji wierzchołków drzew i usuwania martwego drewna. Energia potrzebna do pracy tej kompaktowej pilarki akumulatorowej jest dostarczana przez akumulator litowo-jonowy 36 V z systemu akumulatorowego Stihl AP. Został on zaprojektowany tak, aby spełniać wymagania profesjonalnych użytkowników, a także umożliwiać użytkowanie w warunkach deszczowych i wilgotnych. Do urządzenia MSA 220 T zalecany jest akumulator Stihl AP 300 S.

Dzięki dużej mocy silnika i prędkości przesuwu piły łańcuchowej wynoszącej 23 m/s gwarantuje wyjątkową wydajność cięcia. Łatwy w czyszczeniu filtr fizelinowy usuwa ze strumienia powietrza chłodzącego wióry drzewne i pył, wydłużając w ten sposób żywotność silnika i elektroniki. Ponadto piła charakteryzuje się szybkim przyspieszeniem i kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnych prac związanych z przycinaniem drzew. Jednocześnie dzięki technologii akumulatorowej użytkownik nie jest narażony na emisję spalin, co umożliwia przyjemniejszą pracę nawet przez dłuższy czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.