Model Endurion Trailer od Apollo Tyres

Data publikacji:
Model Endurion Trailer od Apollo Tyres

Apollo Tyres wprowadza na rynek nową oponę Vredestein zaprojektowaną z myślą o segmencie przyczep do prac ciężkich. Nowy model Vredestein Endurion Trailer to rozwiązanie, które podnosi poprzeczkę pod względem wytrzymałości, komfortu i trwałości opon.

Opona Endurion Trailer charakteryzuje się kierunkowym wzorem bieżnika i wyjątkowymi, nierównoległymi, zakrzywionymi kostkami bieżnika, które zapewniają doskonałe właściwości samoczyszczące. Ponadto duża powierzchnia styku gumy w środkowej części opony zapewnia doskonały komfort jazdy i wyjątkową trwałość opony. Dodatkowe umocnienie szkieletu za pomocą stalowego opasania i wzmocnionego pierścienia gwarantuje wyjątkową wytrzymałość oraz stabilność podczas transportu ciężkiego.

Nowy model Endurion Trailer będzie dostępny od stycznia 2023 r. w następujących popularnych rozmiarach:  560/60 R 22.5 IMP TL 165D, 600/55 R 26.5 IMP TL 169D, 650/55 R 26.5 IMP TL 173D i600/60 R 30.5 IMP TL 173D.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.