[ATB] Aktualności

Moduły dodatkowe do chwytaków i tiltrotatorów od CM Labs

Data publikacji:

CM Labs Simulations, wiodący dostawca szkoleń opartych na symulacji w branży budowlanej i portowej, ogłosił wydanie dwóch modułów dodatkowych - osprzętu chwytakowego i osprzętu łyżki obrotowej 360° do pakietu szkoleniowego symulatora koparki. 

    Moduły dodatkowe do chwytaków i tiltrotatorów od CM Labs

Moduły te są częścią jedynego na rynku systemu opartego na symulacji, który dokładnie odwzorowuje zarządzanie glebą i ładunkiem, co skutkuje najlepszymi wynikami szkolenia operatorów. Moduły dodatkowe stanowią wartość dodaną dla rosnącego zapotrzebowania na szkolenia - zapewniając, że operatorzy są dobrze przygotowani do pracy w dzisiejszym miejscu pracy.
Oba moduły zostały zaprojektowane w celu budowania umiejętności i pewności siebie podczas korzystania ze specjalistycznego osprzętu i technik pracy koparką. Korzystając z modułu Tiltoratator, operatorzy uczą się wykonywać rowy w kształcie litery V, używając łyżki tiltrotatora, drążka łyżki i elementów sterujących wysięgnika do usuwania cienkich warstw materiału. Uczestnicy szkolenia ćwiczą precyzyjne manewrowanie, sterowanie chwytakiem, sortowanie obiektów i wydajność pracy przy użyciu modułu chwytaka.

– Wraz ze zmianą rynku maszyn wielozadaniowych i „robieniem więcej za mniej”, zespoły budowlane muszą być w stanie szybko i ekonomicznie wypełnić lukę w umiejętnościach – wyjaśnia Alan Limoges, menedżer produktowy w CM Labs. – Nasze symulatory pozwalają organizacjom bezpiecznie testować nowy sprzęt i zapewniać ciągłe szkolenia. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych symulatorów, moduły wykorzystują naszą zaawansowaną analitykę do dokładnego pomiaru postępów, takich jak zużycie paliwa i naruszenia bezpieczeństwa – dodaje.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez CM Labs technologii Smart Training Technology, moduły replikują zachowanie maszyny, zapewniając rzeczywiste możliwości szkoleniowe. Realistyczne zachowanie materiałów i zasobów wzmacnia prawidłowe techniki robót ziemnych, pozycjonowanie ładunku i obsługę. Symulacja odtwarza prawdziwe wibracje silnika, skrobanie łyżki, alarmy i inne dźwięki w miejscu pracy, które są niezbędnymi wskazówkami dźwiękowymi dla bezpiecznej obsługi i wykonania zadania.

Opcjonalne moduły dodatkowe Grapple i Tiltrotator współpracują z CM Labs Excavator Simulator Training Pack i są kompatybilne ze wszystkimi symulatorami Vortex firmy CM Labs, w tym stacjonarnym Vortex Edge Plus, Vortex Edge Max z obsługą ruchu i Vortex Advantage o wysokim zanurzeniu. Excavator Training Pack i moduły są częścią gamy symulatorów maszyn do robót ziemnych CM Labs, dzięki czemu są idealne dla szkół szkoleniowych lub firm posiadających szeroką gamę sprzętu w swojej flocie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.