[ATB] Aktualności

Mój elektryk” z Santander Leasing

Data publikacji:

Santander Leasing podpisało z Bankiem Ochrony Środowiska umowę o współpracy przy programie „Mój elektryk”. Dzięki temu Spółka umożliwi uzyskanie dopłaty do leasingu pojazdów zeroemisyjnych dla przedsiębiorców.

    Santander

W ramach programu „Mój elektryk” dotowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedsiębiorstwa i podmioty instytucjonalne mogą ubiegać się o bezzwrotne dotacje do zakupu samochodów elektrycznych i napędzanych wodorem. 

-  Cieszę się, że uczestniczymy w tej inicjatywie. Jest to w naszym przypadku kolejne działanie wspierające ekotransformację. Jako spółka finansująca inwestycje, od kilku lat jesteśmy aktywni na rynku zielonych aktywów. Dla przypomnienia, tylko przez I półrocze 2021 r. sfinansowaliśmy eko-pojazdy o łącznej wartości 100 mln zł

– mówi Tomasz Jąder, prezes zarządu Santander Leasing.

– Ten program, mam nadzieję przyczyni się do dalszego silnego wzrostu zainteresowania leasingiem czystych samochodów. W ramach podpisanej dzisiaj umowy już wkrótce nasi klienci będą mogli wnioskować na atrakcyjnych warunkach o zakup elektrycznego auta, osobowego czy dostawczego

– dodaje.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.