[ATB] Aktualności

MTP - Koniec majowego Intermaszu

Data publikacji:

Najbliższa edycja targów Intermasz w Poznaniu nie odbędzie się tak jak planowano w dniach 24-27 maja. Decyzją organizatorów impreza została połączona z targami Budma, które będą mieć miejsce w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 r.

Zmiana terminu targów Intermasz została podjęta przez zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich w porozumieniu z wystawcami oraz partnerami wydarzenia. Oznacza to zakończenie trwającego od 2014 r. eksperymentu w postaci majowej imprezy targowej dla szeroko rozumianego sektora budowlanego. Okazało się jednak, iż koncepcja MTP nie została pozytywnie przyjęta przez firmy z branży. Połączenie stacjonarnej ekspozycji sprzętu na terenach targowych z podziwianiem maszyn podczas pokazu „placu budowy na żywo” czy „dniem operatora” i jego rodziny, okazało się zbyt słabym magnesem, aby pomysł ten stałe wpisać do programu tego typu imprez. Organizowanie tego typu imprezy na przełomie stycznia/lutego oznacza bowiem konieczność zaproponowania nowej formuły Intermaszu. Czekamy na propozycje ze strony MTP.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.