[ATB] Technika

Müthing - Sprawniejsze mulczowanie z kosiarką bijakową MU-E/F Vario

Data publikacji:

Nowoczesne technologie wdrażane przez niemiecką firmę Müthing gwarantują wysoką jakość, wydajność oraz trwałość sprzętu. Innowacyjne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze oraz chronić środowisko. Patrząc na powyższe warto przyjrzeć się bliżej nowemu mulczerowi o szerokości roboczej 5,6 m.

Wraz z nową kosiarką bijakową MU-E/F Vario firma Müthing oferuje rozwiązanie w kwestii pielęgnacji dużych powierzchni użytków zielonych. Mulczer z trzema wariantami szerokości roboczej - 3,6; 4,6 i 5,6 m może z powodzeniem współpracować z ciągnikami o mocy od 60 do 180 KM. Kosiarka Müthing jest wyposażona w system MU-Vario. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji wlotu i obudowy oraz możliwości regulacji stopnia rozdrabniania za pośrednictwem szyny tnącej zapewnia bardzo dobrą jakość mulczowania i rozdrabniania. Urządzenie można ponadto elastycznie dopasować do wyzwań, jakie stawia pielęgnacja danego podłoża - doskonale sprawdzi się na boiskach lub polach golfowych. Przyjazną dla użytkownika funkcją jest możliwość obrotu maszyny jednym ruchem. Pracę w zróżnicowanym terenie ułatwiają oddzielnie podnoszone i sterowane ramiona boczne. Środkowej części kosiarki można używać również oddzielnie, co zwiększa możliwości wykorzystania maszyny.
O dopasowanie do podłoża dbają same ramiona boczne, a także mechanizm hydropneumatyczny MU-SOFA. Poza tym w prosty sposób można wyregulować wysokość cięcia. Wysokość zaczepu jest regulowana w zależności od pojazdu - dostępne jest ucho holownicze D40/D50 lub zaczep kulowy K80. Pomimo dużej szerokości roboczej mulczer MU-E/F Vario ma nie nastręczającą problemów komunikacyjnych pozycję transportową o szerokości poniżej 2,5 m i wysokości całkowitej 3 m.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.