[ATB] Aktualności

MultiOne/Korbanek - Dystrybucja na dużą skalę

Data publikacji:

Specjalizująca się w produkcji uniwersalnych miniładowarek przegubowych firma MultiOne przegrupowuje siły na rynku polskim. Rozpoczęła bowiem współpracę z firmą Korbanek z podpoznańskiego Tarnowa Podgórnego, czego pierwszym akcentem była wspólna ekspozycja podczas marcowych targów Agrotech w Kielcach.

Dostrzegamy duży wzrost gospodarczy w Polsce i to, że rynek polski staje się coraz bardziej perspektywiczny również dla naszych produktów. Dzisiaj cały rynek europejski, w tym Włochy czy Polska, jest dojrzały i gotowy, aby się poważnie interesować tego typu maszynami - otrzymujemy coraz więcej zapytań zakupowych. Sprzęt spod znaku Multione cieszy się popularnością w rolnictwie, ogrodnictwie i budownictwie. Dzięki swojej uniwersalności są w stanie spowodować spadek kosztów funkcjonowania wielu przedsiębiorstw w tych sektorach - przekonuje Claudio Angeloni, dyrektor sprzedaży MultiOne.
Umowa zawarta z firmą Korbanek ma umożliwić znacznie lepsze zaspokojenie rosnących potrzeb rynku polskiego w zakresie sprzedaży, serwisu i obsługi posprzedażowej. – Na naszym rynku rodzimym mamy wielu bardzo małych dilerów. Z kolei na rynkach położonych na północ od Włoszech stawiamy na współpracę z bardzo dużymi i silnymi dystrybutorami - mentalność klientów na tych rynkach jest inna. W Rumunii, Francji czy Polsce klienci końcowi szukają nowych maszyn, dlatego uważam za bardzo dobrą decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Korbanek, która - jak sądzę - przyniesie dobre wyniki w przyszłości i wzrost sprzedaży – uważa dyrektor sprzedaży MultiOne. Optymizmu nie kryje również Paweł Korbanek, prezes zarządu firmy Korbanek. – Produktami MultiOne uzupełniliśmy ofertę ładowarek, w skład której wchodzą maszyny Faresin. Asortyment tych firm w żaden sposób się na siebie nie nakłada, a dużym plusem marki MultiOne jest duża wszechstronność, predestynująca te maszyny do prac w wielu sektorach.

Czas na elektryczne

Włoski producent oferuje szeroką gamę zwinnych maszyn, których mocną stroną są markowe silniki, wydajna hydraulika, napęd hydrostatyczny na 4 koła, kompaktowe gabaryty (szerokość już od 1 m, wysokość od 1,9 m) czy sterowanie dżojstikiem. Ładowarki przegubowe potrafią przy tym zaskoczyć parametrami i uniwersalnością, w czym niemały udział ma bogaty wybór przystawek roboczych, także przeznaczonych do prac ziemnych, dla budownictwa i drogownictwa czy zadań komunalnych. MultiOne stawia na dalszy rozwój produktów - zeszłoroczną nowością jest np. nowa przegubowa ładowarka elektryczna EZ 7 (z dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 6 i 2,6 kW), która swoją premierę miała podczas targów EIMA we włoskiej Bolonii. Firma MultiOne produkuje obecnie ok. 1500 ładowarek przegubowych rocznie sprzedawanych praktycznie na całym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.