MultiOne/Korbanek - Dystrybucja na dużą skalę

MultiOne/Korbanek - Dystrybucja na dużą skalę

Specjalizująca się w produkcji uniwersalnych miniładowarek przegubowych firma MultiOne przegrupowuje siły na rynku polskim. Rozpoczęła bowiem współpracę z firmą Korbanek z podpoznańskiego Tarnowa Podgórnego, czego pierwszym akcentem była wspólna ekspozycja podczas marcowych targów Agrotech w Kielcach.

Dostrzegamy duży wzrost gospodarczy w Polsce i to, że rynek polski staje się coraz bardziej perspektywiczny również dla naszych produktów. Dzisiaj cały rynek europejski, w tym Włochy czy Polska, jest dojrzały i gotowy, aby się poważnie interesować tego typu maszynami - otrzymujemy coraz więcej zapytań zakupowych. Sprzęt spod znaku Multione cieszy się popularnością w rolnictwie, ogrodnictwie i budownictwie. Dzięki swojej uniwersalności są w stanie spowodować spadek kosztów funkcjonowania wielu przedsiębiorstw w tych sektorach - przekonuje Claudio Angeloni, dyrektor sprzedaży MultiOne.
Umowa zawarta z firmą Korbanek ma umożliwić znacznie lepsze zaspokojenie rosnących potrzeb rynku polskiego w zakresie sprzedaży, serwisu i obsługi posprzedażowej. – Na naszym rynku rodzimym mamy wielu bardzo małych dilerów. Z kolei na rynkach położonych na północ od Włoszech stawiamy na współpracę z bardzo dużymi i silnymi dystrybutorami - mentalność klientów na tych rynkach jest inna. W Rumunii, Francji czy Polsce klienci końcowi szukają nowych maszyn, dlatego uważam za bardzo dobrą decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Korbanek, która - jak sądzę - przyniesie dobre wyniki w przyszłości i wzrost sprzedaży – uważa dyrektor sprzedaży MultiOne. Optymizmu nie kryje również Paweł Korbanek, prezes zarządu firmy Korbanek. – Produktami MultiOne uzupełniliśmy ofertę ładowarek, w skład której wchodzą maszyny Faresin. Asortyment tych firm w żaden sposób się na siebie nie nakłada, a dużym plusem marki MultiOne jest duża wszechstronność, predestynująca te maszyny do prac w wielu sektorach.

Czas na elektryczne

Włoski producent oferuje szeroką gamę zwinnych maszyn, których mocną stroną są markowe silniki, wydajna hydraulika, napęd hydrostatyczny na 4 koła, kompaktowe gabaryty (szerokość już od 1 m, wysokość od 1,9 m) czy sterowanie dżojstikiem. Ładowarki przegubowe potrafią przy tym zaskoczyć parametrami i uniwersalnością, w czym niemały udział ma bogaty wybór przystawek roboczych, także przeznaczonych do prac ziemnych, dla budownictwa i drogownictwa czy zadań komunalnych. MultiOne stawia na dalszy rozwój produktów - zeszłoroczną nowością jest np. nowa przegubowa ładowarka elektryczna EZ 7 (z dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 6 i 2,6 kW), która swoją premierę miała podczas targów EIMA we włoskiej Bolonii. Firma MultiOne produkuje obecnie ok. 1500 ładowarek przegubowych rocznie sprzedawanych praktycznie na całym świecie.

GA

Reklama
Powiązane artykuły