[ATB] Aktualności

Murphy Plant powiększa flotę wież oświetleniowych

Data publikacji:

Brytyjska firma wynajmująca Murphy Plant - część wykonawcy J Murphy & Sons - powiększyła swoją flotę wież oświetleniowych, dodając 30 zestawów oświetleniowych Trime X-ECO LED i 10 zestawów oświetleniowych Trime X-HYBRID.

Firma, która jest również odpowiedzialna za codzienne dostawy i udostępnianie urządzeń, sprzętu i transportu dla swojego macierzystego kontrahenta, dokonała inwestycji w ramach planów modernizacji i odnowienia floty wynajmowanej.

Według Trime prosta mobilizacja modelu LED X-ECO i oszczędność paliwa były czynnikami decydującymi o zakupie w Murphy Plant.

Jednostki X-HYBRID będą wykorzystywane przez firmę transportową Murphy, głównie przy projektach kolejowych wspieranych przez ich magazyn North West niedaleko Manchesteru w Wielkiej Brytanii.

Obecny plan Murphy Plant to posiadanie podwójnej floty jednostek X-ECO LED i X-HYBRID, aby zapewnić elastyczność w zakresie wymagań projektowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.