[ATB] Aktualności

Nagroda za najlepszą obsługę klienta dla Grausch i Grausch Maszyny Budowlane

Data publikacji:

Z odbywającej się pod koniec lutego br. pierwszej europejskiej konferencji dilerów marki Develon w Walencji (Hiszpania), podpoznańska firma Grausch i Grausch Maszyny Budowlane wróciła z prestiżową nagrodą. Otrzymała bowiem wyróżnienie za najlepszą obsługę klienta w sieci tej marki w Europie.

    Nagroda za najlepszą obsługę klienta dla Grausch i Grausch Maszyny Budowlane

Konferencja ta – pierwsza od czasu zmiany brandu z Doosan Construction Equipment na Develon - odbyła się pod hasłem Onwards 2024. W spotkaniu wzięło udział 161 uczestników, z czego 116 stanowili przedstawiciele europejskich dilerów marki Develon z 23 krajów. Dołączyli do nich członkowie kierownictwa HD Hyundai Infracore z Korei, jak również kierownicy z różnych działów firmy. W swoim przemówieniu Seunghyun Oh, dyrektor generalny HD Hyundai Infracore, wskazał na bardzo dobre wyniki sprzedaży produktów Develon od czasu rebrandingu w 2023 r. Mówił o osiągnięciach firmy, wprowadzeniu nowych produktów, silników oraz o nowych obiektach i rozwoju sieci dilerów w Europie. Poza tymi osiągnięciami Develon koncentruje się na tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, mających kształtować przyszłość branży budowlanej oraz metod pracy. Oh opisał również ogólną sytuację na rynku i strategiczne kierunki firmy. Potwierdził rekordowo wysoki poziom globalnej produkcji koparek i ładowarek kołowych Develon oraz rekordową sprzedaż minikoparek w Europie.

Podczas konferencji uhonorowano osiągnięcia europejskich dilerów w 2023 r. Jedną z nagród otrzymała firma Grausch i Grausch Maszyny Budowlane ze Złotkowa w Wielkopolsce, doceniona za najlepszą obsługę klienta Develon w Europie. Spółkę wyróżniono za całokształt działań umożliwiających kompleksową i płynną obsługę klienta, od sprzedaży po opiekę posprzedażową. Wzięto przy tym takie czynniki jak: organizacja pracy, dostępność części zamiennych, szkolenia czy zakup niezbędnych narzędzi, które stanowią o jak najlepszym przygotowaniu dystrybutora do szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby klientów. W oczach producenta firma Grausch i Grausch Maszyny Budowlane spełnia te kryteria, a ponadto z sukcesami rozwija sieć sprzedaży i wzmacnia udział marki Develon w rynku maszyn budowlanych na terenie Polski.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.