[ATB] Technika

Najlżejsza minikoparka Sany SY16C

Data publikacji:

SY16C to najmniejsza i najlżejsza z minikoparek w ofercie firmy Sany, i przy masie roboczej 1750 kg osiąga wymiary 3,64x0,98x2,42 m. Lekki i kompaktowy Sany z łatwością zmieści się na standardowych przyczepach samochodowych. Model Sany SY16C posiada na pokładzie sprawdzony i oszczędny silnik Yanmar 3TNV80F o mocy maksymalnej 14,6 kW uzyskiwanej przy 2400 obr./min.

    Najlżejsza minikoparka Sany SY16C

Układ napędowy posiada funkcję automatycznego sterowania obrotami, wyposażono go także w filtr paliwa, separator wody oraz monitor filtra powietrza. Chowane podwozie daje możliwość regulacji szerokości koparki od 980 do 1350 mm. Układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia zapewnia maksymalny przepływ oleju na poziomie 72 l/min.

Parametry koparki Sany przedstawiają się następująco: maksymalna głębokość kopania - 2,36 m, zasięg - 4 m, siła odspajania łyżki/ramienia -15,2/9,2 kN. SY16C została stworzona do precyzyjnej i bezpiecznej pracy. W jej standardowym wyposażeniu znajdują się: światła robocze LED, obrotowe światło ostrzegawcze, wyłącznik prądu oraz przycisk bezpieczeństwa i wyłącznik awaryjny. Ważna jest oczywiście ochrona człowieka i maszyny. Koparka posiada więc solidną 4-słupkową kabinę z atestem ROPS i FOPS, spełnia wszystkie wymagane standardy. Elementy sterujące zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznej obsłudze, z tego względu wszelkie przełączniki są łatwo dostępne, dżojstiki działają precyzyjnie, a cyfrowy wyświetlacz jest bardzo czytelny.

Do zalet minikoparki Sany zaliczyć należy również jej wytrzymałą konstrukcję i wysoką jakość zastosowanych materiałów. Najważniejsze elementy ochronne i wzmocnienia wykonano ze stali, panele także wykonane są w całości z metalu. Wszystkie podzespoły minikoparki SY16C związane z konserwacją są łatwo dostępne, a okresowe kontrole i konserwacja nie powodują niepotrzebnie przedłużających się przestojów.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.