National Crane - nowa platforma szybkiego montażu

National Crane - nowa platforma szybkiego montażu

Firma National Crane zaprezentowała nową platformę dla serii maszyn, która zastąpi poprzednie wersje w dwóch stylach: Y-RAP2 oraz R-RAP2.

"Stworzenie nowej platformy powstało dzięki opiniom klientów, części" - powiedział Bob Ritter, kierownik ds. Inżynierii ciężarówek. - "Klienci poprosili o bardziej wszechstronną i sprawniejsza platformę. Wróciliśmy do deski kreślarskiej i pomysł na zupełnie nowy projekt platformy szybko zaczął nabierać kształtu."

Dwumiejscowa, stalowa, izolowana platforma w kształcie jarzma jest wyjątkowo wydajna, dzięki swojemu systemowi i nowatorskiemu samocentrującemu adapterowi wysięgnika. Nowa platforma została również zaprojektowana dla bardziej wymagających miejsc pracy. Zachowuje limit wagi 1200 funtów na kosz i 500 funtów na wysięgnik.

"Możliwość szybkiego zastosowania tej platformy na nierównym terenie jest niespotykana w branży" - dodaje Ritter. - "Zapewni to operatorom znacznie większą wszechstronność i wydajność pracy".

Nowa platforma doskonale nadaje się do pracy na wysokościach z wieloma maszynami z serii NBT ze względu na konstrukcję, a także dwie ukierunkowane funkcje: opcję wzmocnienia ciśnienia i zdalną stację dokującą.

Nowa platforma jest dostępna dla wielu modeli z serii NBT National Crane, w tym NBT40-1 i NBT50L, NBT50, NBT55, NTC55 i NBT60.

 

Redakcja ATB

Reklama
Powiązane artykuły