[ATB] Aktualności New Holland budowlane

New Holland - Oferta dla wielu sektorów

Data publikacji:

Dilerzy New Holland Agriculture w Polsce uzupełnią swoją ofertę o minikoparki, miniładowarki, koparko-ładowarki, kompaktowe ładowarki kołowe i ładowarki kołowe New Holland. Informację tę przekazali przedstawiciele koncernu na konferencji prasowej podczas wrześniowych targów Agro Show w Bednarach.

Naszą główną grupą docelową są klienci z sektora rolniczego. Już niebawem maszyny te pojawią się w naszych punktach dystrybucyjnych, u naszych autoryzowanych dilerów i na przełomie 2018/2019 r. zaczną spływać do klientów detalicznych. Nasz plan zakłada sprzedaż w 2019 r. kilkudziesięciu maszyn budowlanych New Holland. To jednak dopiero początek drogi, gdyż w kolejnych latach ich sprzedaż powinna sukcesywnie wzrastać – wyjaśniał Łukasz Chęciński, szef marketingu New Holland.
– Są to maszyny przeznaczone dla rolników, którzy będą wykonywać usługi komunalne czy infrastrukturalne, przy cały czas napędzających sprzedaż funduszach unijnych. Oczywiście nie odżegnujemy się również od obsługi typowego rynku budowlanego - jeśli tylko będzie zapotrzebowanie na te właśnie maszyny, będziemy je sprzedawać lub wynajmować – dodał Wiesław Kujawa, prezes firmy Raiffeisen Agro-Technika (Raitech), dilera sprzętu New Holland na terenie Polski północno-zachodniej.
Podczas targów Agro Show na stoisku Raitech-u prezentowano miniładowarkę o sterowaniu burtowym L218, kompaktową koparko-ładowarkę W80C i koparko-ładowarkę B115C.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.