[ATB] Nowości Kärcher

Niezastąpiona w wielu branżach. Spalinowa pompa do wody brudnej WWP 45 marki Kärcher

Data publikacji:

Dzięki nowej pompie do wody brudnej WWP 45 firmy Kärcher można w krótkim czasie opróżnić doły budowlane wypełnione wodą i zalane przejścia podziemne lub piwnice. Pompa może być również wykorzystywana do zaopatrzenia w wodę i napełniania zbiorników, na przykład w rolnictwie. Maszyna, która jest zasilana czterosuwowym silnikiem benzynowym, pracuje niezależnie od zasilania sieciowego, co czyni ją niezastąpioną w bardzo wielu branżach.

Przy natężeniu przepływu do 45 m3/h można pompować nawet duże ilości wody. Nawet bardzo brudna woda z grubymi cząstkami o wielkości do 30 mm nie stanowi problemu. Maksymalna wysokość poboru wynosi siedem metrów, wysokość tłoczenia może wynosić do 25 metrów. Dużą wagę przywiązywano do solidnej konstrukcji, która zapewnia bezpieczną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Kompaktowe wymiary, przy 36 kg stosunkowo niewielki ciężar i niezawodny start zapewniają nieskomplikowaną obsługę. Wszystkie elementy istotne z punktu widzenia konserwacji urządzenia są łatwo dostępne. Montowany od góry 3,6-litrowy zbiornik paliwa można łatwo i bezpiecznie napełniać, a dzięki niskiemu zużyciu paliwa zapewnia długi czas pracy pompy.

Urządzenie jest umieszczone w solidnej ramie z rur stalowych. W ten sposób maszyna może być również transportowana na haku dźwigowym lub w koparce bez uszkodzenia. Wartości emisji spalin silnika pompy o mocy 4,8 kW są niższe niż norma emisji spalin STAGE V - warunek dopuszczenia do użytku w UE od roku 2019.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.