[ATB] Technika

Nooteboom Trailers - Holenderskie naczepy

Data publikacji:

Firma Nooteboom Trailers – czołowy europejski gracz w zakresie konstruowania i produkcji pojazdów do drogowego transportu wielkogabarytowego, ma w swojej bogatej ofercie m.in. hydraulicznie sterowane, 3- i 4-osiowe naczepy pół-niskopodwoziowe (semi low-loader) z serii MCOS, z przedłużoną lub nieprzedłużoną długością ładunkową.

Naczepy MCOS są optymalnym rozwiązaniem przeznaczonym do szybkiego, taniego i bezpiecznego transportu maszyn o masie do 47 t. W ramach serii dostępne są różne modele dostosowane do poszczególnych sektorów – od ich pomyślnego wprowadzenia na rynek zainteresowanie naczepami pół-niskopodwoziowymi stale rośnie. Przykładem może być firma KWS Infra (stanowiąca część znanej grupy Royal VolkerWessels Stevin) – holenderski lider branży budownictwa drogowego, od dziesięcioleci współpracujący z marką Nooteboom. Ostatnim nabytkiem firmy jest hydraulicznie sterowana, 4-osiowa pół-niskopodwoziowa naczepa MCOS-58-04(EB). Jest ona specjalnie skonstruowana do transportu maszyn drogowo-budowlanych. Powierzchnia ładunkowa naczepy została wzmocniona z myślą o transporcie ciężkich maszyn np. układarek mas bitumicznych. Naczepa posiada ulepszony hydrauliczny układ sterowania, pozwalający na osiągnięcie kątu skrętu do 45°, co ma istotne znaczenie w branży przewozów specjalistycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.