[ATB] Opinie użytkowników Hitachi

Norweski przedsiębiorca budowlany pod flagą Hitachi

Data publikacji:

Norweska firma budowlana Wiggo Rønningen Maskin AS korzysta z floty maszyn budowlanych Hitachi, aby pomóc w zarządzaniu wieloma projektami na południu kraju. Główne obszary działalności firmy obejmują: roboty ziemne; materiały murarskie i betonowe; wiercenie i piaskowanie; transport; budowa dróg i odśnieżanie.

Wiggo Rønningen od 1985 r. zachowuje silną lojalność i pasję do maszyn budowlanych Hitachi. W 2003 r. Kupił średnią koparkę ZX210 - swój pierwszy model Zaxis od autoryzowanego norweskiego dealera Nasta.

Oprócz starszych maszyn w kamieniołomie firmy Gabbro, takich jak ładowarka kołowa ZW220, Wiggo Rønningen Maskin jest właścicielem Hitachi ZX25 mini, ZX160LC-5, ZX210LC-3, ZX210LC-5, ZX210LC-6, ZX280LC-3, a także średnich koparek ZX300LC-6. ZX160LC-5, ZX210LC-6 i ZX300LC-6 są objęte przedłużoną gwarancją i umowami serwisowymi dostarczonymi przez Nasta.

Moją ulubioną maszyną był ZX210LC-6, ze względu na swoją wszechstronność. Jednak teraz jest to ZX300LC-6, ze względu na jego moce produkcyjne. Zawsze starałem się być silnym ambasadorem Hitachi. Wszystko zależy od zaufania. Zawsze kupuję wysokiej jakości maszyny, ale musi to być zrównoważone z usługami posprzedażowymi, które otrzymujemy - wszystko zależy od całkowitego pakietu - mówi Wiggo.

Pasja Wiggo do maszyn Hitachi rozpoczęła się od lokalnego dealera Hitachi:

Nigdy nie chodziło tylko o jedną osobę, ale o całą organizację. Wiem, że partnerstwo Hitachi / Nasta działa - i to jest dla mnie wystarczający powód! Próbowałem innych dealerów i producentów, ale zawsze wracam do Hitachi i Nasta. Nigdy nie miałem żadnych problemów z maszynami ani poziomem obsługi. 

Podobnie jak wielu norweskich kontrahentów, Wiggo jest operatorem, a także właścicielem maszyn Hitachi. Z perspektywy właściciela ocenia on „stabilność, niezawodność i komfort operatora” jako najważniejsze korzyści biznesowe koparek Hitachi. Jako operator mówi: Podoba mi się precyzja hydrauliki. W kabinie jest wyjątkowo mało hałasu, a panel sterowania jest przyjazny dla użytkownika. Gama Zaxis jest wszechstronna i przyjemna.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.