[ATB] Aktualności Manitowoc

Nowa filia Manitowoc na Filipinach

Data publikacji:

Manitowoc otworzył nowy obiekt o powierzchni 2900 metrów kwadratowych z magazynem i warsztatem w Molino na Filipinach.

W magazynie znajdują się części do żurawi wieżowych Potain, w tym modele takie jak MCR 160, MCR 225 A, MCT 205, a także części do dźwigów mobilnych Grove, na przykład żurawie terenowe RT530E-2 i RT765E-2 oraz GMK6300L terenowy.

Budowa nowego obiektu została zakończona w lipcu 2019 r., a pracownicy Manitowoc już się wprowadzili.

Michael Macatangay, dyrektor sprzedaży Manitowoc na Filipinach, powiedział:

Chcemy zapewnić najwyższy poziom wsparcia dla naszych dźwigów mobilnych Grove i dźwigów wieżowych Potain. Otwarcie nowego magazynu jest najnowszym przykładem naszego zaangażowania na rzecz klientów na Filipinach po rozszerzeniu naszego zespołu sprzedaży na początku tego roku.

Ponad 40 klientów wzięło udział w imprezie open house z okazji otwarcia nowego obiektu w zeszłym miesiącu. Żurawie prezentowane podczas imprezy obejmowały żuraw wieżowy Potain Hup 32-27 oraz żuraw terenowy Grove RT530E-2 i żuraw terenowy GMK3060.

Oprócz obejrzenia prezentowanych modeli klienci mogli również obejrzeć pokazy Hup 32-27 na żywo. Odbyły się także ceremonie przekazania z okazji dostawy dla dwóch klientów - Port-Link Container Yard Corporation i P.A. Alvarez Properties & Development Corporation.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.