[ATB] Nowości

Nowa gama produktów od Instant UpRight

Data publikacji:

Instant UpRight uruchomił nową gamę platform dostępowych z napędem elektrycznym na rynki europejskie i azjatyckie.

Wyjściowy wahlarz pięciu modeli elektrycznych składa się z nożycowego podnośnika 6m MX1330 oraz elektrycznych nożycowych podnośników 6,4m MX1430 i 7,8m MX1930.

Elektryczny podnośnik 10 m X2632 uzupełnia nową ofertę podnośników nożycowych Instant UpRight, a podnośnik masztowy ML3330 o długości 12 m uzupełnia gamę platform.

Joe Oxley, dyrektor zarządzający grupy Instant UpRight, powiedział:

Jest to ekscytujący czas w Instant UpRight, ponieważ dywersyfikujemy naszą linię produktów. Zainteresowanie nowym asortymentem maszyn było wysokie, a już dostarczyliśmy kilka pierwszych jednostek, które pracują i wykazują świetne wyniki. Firma nie jest obca na rynku AWP i wciąż istnieje silna świadomość marki - powrót Instant UpRight blue machines daje nam ekscytujące wyzwanie, które jest mile widziane przez cały zespół IU.

Produkowany we współpracy z chińskim partnerem produkcyjnym, Instant UpRight powiedział, że oceni i przeprojektuje modele zgodnie z wymaganiami rynku, dodając swój własny znak do marki, która jest wciąż ceniona przez wielu w branży.

Instant UpRight powiedział, że wszystkie modele MX1430, MX1930 i X2632 są wyposażone w silniki z bezpośrednim napędem elektrycznym i podzespoły o dobrej wspólności, ułatwiające zamawianie części. Wszystkie produkty z nowej serii są standardowo objęte dwuletnią gwarancją.

Nowa gama zostanie dostarczona z niedawno otwartego europejskiego centrum magazynowo-dystrybucyjnego Instant UpRight w Venlo w Holandii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.