[ATB] Technika

Nowa koparko-ładowarka od MST

Data publikacji:

Turecka firma MST do swojej oferty wprowadziła nową koparko-ładowarkę MST 6 Plus, zawierającą rozwiązania dające jej możliwość pracy w szczególnie trudnych i wymagających warunkach. Prezentowana maszyna ma wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję.

Wzmocnione przednie i tylne osie serii MST 6 Plus mają wysoką nośność i oferują wymaganą wydajność i trwałość. Seria MST 6 Plus ma specjalnie zaprojektowane podwozie do ciężkich prac w najcięższych warunkach. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu zapewnia wysoką przyczepność nawet na mało stabilnym podłożu. Zastosowany silnik wysokoprężny Perkins o mocy 100 KM ma pojemność 4,4 l. Specyfikacje turbosprężarki i chłodnicy końcowej umożliwią wydajniejszą pracę jednostki, gwarantują też odpowiednio wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach, przez co zapewniają niskie zużycie paliwa. Na wyróżnienie zasługuje także skrzynia biegów Auto Powershift, oferująca automatyczną zmianę biegów typu heavy duty z 4 biegami do przodu i 4 biegami wstecznymi. Idealne dopasowanie skrzyni biegów i silnika ogranicza także zużycie paliwa. Zastosowana skrzynia biegów zapewnia automatyczne i płynne zmiany biegów oraz napęd na 4 koła podczas pracy. Zastosowany system hydrauliczny można wyposażyć w opcjonalną tłokową pompę, która dostarcza potrzebną moc hydrauliczną w zależności od stopnia obciążenia układu. Wyposażenie koparko-ładowarki obejmuje także hydrauliczną blokadę wysięgnika, stopki wyrównujące, filtr powietrza, system klimatyzacji, pneumatycznie amortyzowany fotel, sterowanie dżojstkiem z tyłu koparki czy pilot sterujący do ładowarki czołowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 02/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.